Kalite Politikamız

Kalite, firma prensiplerimizin en tepesinde yer alan ilkedir. Çünkü biz RootArt olarak biliriz ki müşteri memnuniyeti için ‘KALİTE’ en önemli faktördür. Bu yüzden ürünlerimizin imalatında kullandığımız doğal bir materyal olan ahşabı, işinde uzman kadromuz ve modern makinalarımız ile ustalıkla işliyoruz.

Tercih edilirliğimizin başlıca etkenlerinden olan kalitemizin sadece uzman kadromuz ve geniş makine parkurumuzdan değil, hammadde olarak kullandığımız iroko ağacından da kaynaklandığını biliyoruz. Dış mekan koşullarında oldukça performanslı olan iroko ağacını tesislerimizde kullanmaya başlamadan önce anlaşmalı fırınlarımızda Avrupa standartlarına göre kurutup sonra işlemeye başlıyoruz. Standartların aksine daha kalın ölçülerle ürünlerimizin daha dolgun ve göze çarpıcı görünmelerini sağlıyoruz. Bu Sayede ürünlerimizdeki sağlamlığı da artırmış oluyoruz. 

Ürünlerimizde kullandığımız kumaşları İspanyol bir firma olan Etisilk firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapan 3T Tekstil firmasından tedarik ediyoruz. Dünya kalite standartlarına sahip ürünlerimizi yine dünya kalite standartlarına uygun olarak üretilen etisilk kumaşlarından ve HR (High Resilient) süngerler ile yapılma dolgun minder çeşitleriyle tamamlıyoruz. Böylece kaliteden ödün vermediğimizi bir kez daha belirtmiş oluyoruz.

Kalitenin sadece üretim aşaması ile sınırlı kalmayıp sonraki aşamalarda da devam etmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Bu yüzden de önce sipariş aşamasında bayilerimizin talepleri doğrultularında en ideal ürünleri seçmelerine yardımcı oluyor, seçilen ürünleri nakliye esnasında hasar alabilecekleri noktalarından en ideal şekilde ambalajlıyor ve son olarak da ürünlerin nakliyesi esnasında sağlam ve düzgün yüklenip yüklenmediğini bizzat kontrol ediyoruz. Böylece ürünlerimizin değerli bayilerimize düzgün ve sağlam bir şekilde ulaştığından emin oluyoruz.

Bu kalite anlayışımız ile yola devam ederken bir yandan da mevcut sistemimizi daha iyiye getirmenin çalışmalarını yapmaya devam ediyoruz.

   

Test

Form Gönderimi

Tamam